Dziewczyny z targów MWC 2016 (galeria)

Ha, zapewne już wszystkie feministki cieszyły się, że nie będzie u nas galerii z najładniejszymi kobietami z targów MWC 2016 w Barcelonie. Ale nie tym razem i nie ze mną takie numery. Skoro to już niemal tradycja, to galeria musi być, tak jak w poprzednich latach i na poprzednich targach. Na tegorocznych MWC nie brakowało najnowszego sprzętu, ale jak to się mówi, było też na kim oko zawiesić.

„Nieważne co producenci by pokazali, nieważne jak świetne byłyby to urządzenia, ale bez otoczki w formie pięknych kobiet żadne targi nie mają prawa bytu.” Tak pisałem podczas ubiegłorocznych targów IFA w Berlinie i  całą pewnością podtrzymuję to zdanie. Chyba się ze mną zgodzicie? Na MWC pięknych dziewczyn nie brakowało (z jedną w końcu pojechałem na targi), choć mam wrażenie – patrząc też na poprzednie imprezy – że niektórzy producenci więcej wydają na agencje modelek niż na architektów swoich nowych, elektronicznych propozycji. Cytując mojego współpracownika: „Dziewuchy jak rzepy! A jakie ładne!”. Parafrazując dzisiejszą młodzież gimnazjalną – „Podebatowałbym”. Nie przedłużając, bo w końcu tekst w tym przypadku jest mało istotny, zapraszam do galerii.

ZTE / fot. galaktyczny Samsung / fot. galaktyczny HTC / fot. galaktyczny ZTE / fot. galaktyczny CAT / fot. galaktyczny ZTE / fot. galaktyczny Wiko / fot. galaktyczny ZTE / fot. galaktyczny HTC / fot. galaktyczny ZTE / fot. galaktyczny cellularline / fot. galaktyczny ZTE / fot. galaktyczny cellularline / fot. galaktyczny ESPANA / fot. galaktyczny Huawei / fot. galaktyczny Samsung / fot. galaktyczny LG / fot. galaktyczny LG / fot. galaktyczny LG / fot. galaktyczny ZTE / fot. galaktyczny

Zachęcam też do galerii z targów, które były organizowane wcześniej.

  1. Dziewczyny z targów IFA 2013 (galeria)
  2. Najładniejsze dziewczyny z targów MWC 2014 (galeria)
  3. Było na kim oko zawiesić, czyli najładniejsze dziewczyny z targów IFA 2014 (galeria)
  4. Najładniejsze dziewczyny z targów MWC 2015 (galeria)
  5. Brałby! Najładniejsze dziewczyny z targów IFA 2015 (galeria)

Artykuł Dziewczyny z targów MWC 2016 (galeria) pochodzi ze strony Blog galaktyczny.pl.

Źródło: Galaktyczny